O Nas

Przedsiębiorstwo Budowlane PROFBUD Spółka z o.o. w Rzeszowie istnieje na rynku od 2001 roku i ma wieloletnie doświadczenie. Podstawowym profilem działalności firmy jest realizacja zadań i inwestycji w zakresie kompleksowego wykonawstwa, remontów i modernizacji obiektów budowlanych. Zrealizowane zadania o różnym przeznaczeniu i charakterze dla urzędów, gmin, starostw, spółdzielni mieszkaniowych i prywatnych inwestorów oraz różnorodny zakres wykonanych dotąd inwestycji jest dowodem naszej elastyczności i wszechstronności.

Tworzy je zespół doświadczonych specjalistów i fachowców oraz kadra młodych, ambitnych ludzi stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowych rozwiązań.

Szeroka wiedza i doświadczenie oraz posiadany potencjał techniczny pozwoliły nam zrealizować szereg ciekawych obiektów takich jak obiekty sportowe, budynki użyteczności publicznej, osiedla mieszkaniowe, obiekty biurowe, obiekty służby zdrowia a także obiekty SPA.

Profesjonalizm i zaangażowanie ludzi związanych z firmą powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów na każdym etapie realizacji inwestycji oraz pozwala nam na podjęcie bardzo skomplikowanych i złożonych zadań.

Jako firma budowlana posiadamy bardzo bogaty wachlarz usług, który systematycznie poszerzamy inwestując w nowe technologie i rozwiązania.

Gwarantujemy rzetelną współpracę.